Kas ebatervislikud isud püüavad su liiga tihti kinni? Kas sul on raske leida motivatsiooni enda keha ja vaimu eest hoolitsemiseks? Kas sa pole rahul oma peegelpildiga? 

Kui vastasid kasvõi ühele küsimusele jaatavalt, on see TASUTA 1,5-tunnine loeng sinu jaoks! Uus aasta koos uute lubadustega on loetud päevade pärast käes, aeg on tegutseda! 

Mis

Tasuta 1,5-tunnine Vaidya Sohani loeng “Vabane ebatervislikest harjumustest ja täida unistused aastal 2020”

Millal


22. detsembril algusega kell 12.00

Kus

Harmoonikumis aadressil Pargi tee 8, Viimsi. 

Harmoonikum on kohtumispaik inimestele, kes väärtustavad terveid eluviise ning puhta elukeskkonna säilimist.

Loe läbi kogu järgnev info ja keri lehe lõppu, kus saad registreeruda hiljemalt 21.12 südaööks! 

-

Enne loengut kell 10.00 algusega Põhjakonna juurest toimub traditsiooniline ühiskõnd, mida ma olen korraldanud juba alates novembrist. Ühiskõnnist saad lugeda siin www.raimotann.ee/tervemelu

Sel korral on ühiskõnd aga senisest veel uhkem, sest meiega liitub Vaidya Sohan isiklikult.

Pärast ühiskõndi liigumegi juba Harmoonikumi.

--

Loe läbi kogu järgnev info ja keri lehe lõppu, kus saad
 registreeruda hiljemalt 21.12 südaööks! 

Sohani, minu ja Talise jõulukingitus sulle! 

Mina koos personaaltreener ja elustiilinõustaja Talis Tobrelutsuga korraldan Vaidya Sohani 1,5-tunnise loengu Viimsi rahvale. Sohan on sündinud Indias ja tema perekonda on seostatud Ajurveda ja joogaga juba 400 aastat ning teadmisi on pärandatud põlvest põlve.

Ajurveda on tuhandeid aastaid vana Indiast pärit tervise tasakaalus hoidmise kunst. Just tänu sellele kunstile aitab Sohan sul üle saada laiskusest, ebatervislikest isudest, motivatsioonipuudusest.

Selleks, et saaksid võtta oma kontrolli alla keha eest hoolitsemise ning olla tulevikus rahul oma peegelpildi ja enesetundega. 

Tulemused 1,5 loengu järel

Sohan lubab, et pärast tema 1,5-tunnist loengut oled valmis püüdma unistuste keha ja vaimu, sest leiad üles sisemise energia ja väe! Mis on sul kaotada? :-) Pigem ikka võita, eks?!

Sohani Viimsisse saabumise lugu

Helistas mulle hea sõber Regina Herodes ning teatas, et ajurveda ja jooga guru Vaidya Sohan tuleb Eestisse loenguid pidama ning et tal on teisipäeva õhtu vaba ning hea meelega tutvustaks Sohanile mind ja minu terviseprojekte Viimsis. 

Ei osanud asjast esialgu midagi arvata, aga kuna mul muid plaane sel õhtul polnud ka, otsustasin võimalusest kinni haarata. Kuna ma projekte koos Talisega ellu viin, siis kutsusin tema ka kaasa. Talis võttis ühtlasi kaasa oma kaaslase ja mina oma kalli naise Merle ning nii me kõik Noa restoranis kohtusimegi. 

Guugeldasin enne kohtumist Sohanit ja Tao Keskuse lehel oli teda kirjeldatud kui sooja, sõbralikku ja noort inimest, kes on sealjuures väga tark ja sügav. Sain sellest ise ka kohe esimest sekundist aru. 

Rääkisime õdusas õhkkonnas pea tunnikese Sohani perekonnast, sünnikodust, Ajurvedast, India ühiskonnast, kastisüsteemist ja paljust muust põnevast. 

Seejärel küsis Talis Sohanilt otse, et kuidas tema motiveeriks inimesi, kes pole endaga rahul, võtma aktiivset positsiooni oma keha ja vaimu eest hoolitsemiseks? On ju Eestis iga 2. täiskasvanu (ja iga 3. laps) ülekaaluline või lausa rasvunud. 

See toob neile kaasa kõikvõimalikke tervisehädasid, ebameeldivat enesetunnet, vaimseid probleeme. 

Paljud neist küll soovivad end kätte võtta, aga nad ei suuda leida eneses motivatsiooni, et oma unistusi püüda. Järjepidevalt. Ühed küll alustavad, kuid loobuvad, teised ei alustagi. 

Igatahes, selle Talise küsimuse peale teatas Sohan üllatuslikult, et kutsugu me inimesed kokku ja ta tõestab 1,5-tunnise loenguga, kuidas ta inimesed rajale aitab. Ja tasu selle eest ei võta. 

Aga kus on konks? Minu ja Talise lõi see esialgu pahviks. Me oleme ise ka Talisega korraldanud kümneid tasuta rühmatrenne jõu ja tasakaalu arendamiseks, eest vedanud ühiskõndimisi ja püüdnud viimsilasi rohkem liikuma motiveerida, aga selline pakkumine tuli ootamatult. Tasuta?! 

Pärast mõneminutilist mõtlemist otsustasime asja siiski ära teha - korraldame Sohani ekslusiivse loengu Viimsi rahvale tasuta ja jõulukingiks. Et viimsilased oleksid edaspidi tervemad ja õnnelikumad! :-) 

Et igaüks, kes maadleb isude, motivatsioonipuuduse ja laiskusega saaks kogenud õpetajalt juhiseid ning motivatsiooni! 

Pealegi on see hea jätk spordiprogrammile "Tanniga Terveks ja Tugevaks", mis aasta lõpus läbi saab! Loe sellest rohkem siin: www.raimotann.ee/tervemelu

Me Talisega anname Sohanile võimaluse enda tarkusi jagada ning usume, et kui kasvõi 1 inimene saab tänu Sohani õpetustele rajale, siis on juba loengu eesmärk täidetud!

Aus ülestunnistus

Ma ei teadnud enne seda õhtusööki midagi Ajurvedast ega sellest sügavat rahu kiirgavast mehest midagi, aga ma olen valmis andma talle võimaluse. Anna sina ka. Sul on võimalus vaid võita. 

Vaidya Sohan

Vaidya Sohan on sündinud Indias ja tema perekonda on seostatud Ajurveda ja joogaga juba 400 aastat ning teadmisi on pärandatud põlvest põlve. Sohan on õnnistatud Ajurveda ja jooga kunstides. Tema vanaisa oli suur ja kuulus Ajurveda ravitseja ja munk.

Vaidya Sohanil on enam kui 12-aastane kogemus Ajurveda meditsiini alal ja teiste Ajurveda terapeutide koolitamises. Ta korraldab erinevaid Ajurveda ja jooga ritriite, koolitab joogaõpetajaid (annab Yoga Alliance litsentsi), teeb Ajurveda erinevaid koolitusi, milles osalejad saavad ka vastava sertifikaadi. Ka Eestisse on tulemas Sohani Ajurveda ja jooga kursused, kust on võimalik saada samuti tunnistus.

Vaidya Sohan veedab suure osa ajast vaimsetes keskkondades ja Ajurveda teadlaste juures õppides. Ta on veetnud palju aega Ashramsis munkadelt õppides ja mediteerides.
Tema kogemused hõlmavad 5 aastat MSR Naturopathy, Jooga ja Ajurveda haiglas, New Delhis.
3 aastat SEVA-DHAM haiglas. Talle kuulus Sada Anandam Ajurveda Spa New Delhis.
Ta oli 3 aastat Seva Dhami haigla direktor ja Manav Mandir Mission Trust, mis oli spetsialiseerunud naturopaatiale ja panchakarma ravile.

Pärast abiellumist kolis Sohan Lätimaale ning tal on seal oma joogastuudio ning ta peres kasvab poeg! Ta on soe sõbralik ning noor inimene, kuid sellegipoolest on ta väga tark ning sügav.

Eestisse jõuab ta esimest korda 2019. detsembris ja peab loenguid, huvilised saavad Vaidya Sohani juurde minna (eelnevalt kokku leppides) pulsidiagnostikasse eravastuvõtule või mõnele muule ravile! Paljud eestlased on leidnud tee Lätimaale ja saanud Sohanilt abi erinevatele tervisemuredele, varem pidi temaga kohtumiseks sõitma Indiasse, nüüd elab ta aga Riias! Üha enam inimesi soovib lisaks Lääne meditsiinile ka näiteks Hiina meditsiini, kui India Ajurveda spetsialistide arvamust!

Vaidya Sohan käib ka sageli Indias ning korraldab sinna reise „Spiritual India“, kuhu valib osalejaid ning kõiki grupi vastu ei võta!

Rohkem infot: www.sohamveda.com 

Eelregistreerunute põhjused loengul osalemiseks

"Selliseid võimalusi ei tule elus palju. Tuleb kindlasti väga põnev loeng."

"eeldan, et on minule hariv, arendav"

"Ôppima ennast aitama"

"Sest soovin kuulda, näha ja praktiseerida nõnda kaua kantud ja edasi antud teadmiseid, meetodeid ayurvedast. Olen varem tutvunud ayurvedaga, aga info värskendamine loob alati uut hoogu ja motivatsiooni paremini edasi minna."

"soovin elada tervislikumalt"

"Äkki saan uusi teadmisi ja tehnikaid kuidas oma harjumusi paremini kontrollida.Samas oleks see esmakogemus Ajurveedaga"

"Uut kogemust ja infot saama"

"Oma teadmisi täiendada ja käituda tulevikus tervislikumalt"

"Huvi ajurveda jms vastu"

"Et elada tervislikult ja saada tugevaks!"

"Ei saa jätta sellist erakordset võimalust kasutamata."

"uudishimu"

"Tahan olla õnnelikum!"

"Et avardada perspektiivi ning sellega inimesi suunata"

"Põnev ja uudne"

"uudishimu"

Registreeru hiljemalt 21.12 südaööks! 

Loeng toimub 22. detsembril kell 12.00 Harmoonikumis aadressil Pargi tee 8. Vaidya Sohan on sündinud Indias ja tema perekonda on seostatud Ajurveda ja joogaga juba 400 aastat ning teadmisi on pärandatud põlvest põlve. Tema vanaisa oli suur ja kuulus Ajurveda ravitseja ja munk.
Pärast abiellumist kolis Vaidya Sohan Lätimaale ning tal on seal oma joogastuudio. Ta korraldab erinevaid Ajurveda ja jooga ritriite, koolitab joogaõpetajaid (annab Yoga Alliance litsentsi), teeb Ajurveda erinevaid koolitusi, milles osalejad saavad ka vastava sertifikaadi.
Ta on ravinud rohkem kui 6000 inimest 15 erinevast riigist (USA, Rootsi, Norra, Eesti, Venemaa, Ukraina, Leedu, Läti, Poola).