Suur töö on aga juba tehtud. Lubja klindiastangul, millel on kõrgust üle 50 meetri ehk mis on Viimsi kõrgeim koht ja mis kerkis veest umbes 11 500 aastat tagasi, on näiteks seikluspark, suusanõlv ja terviserada, aga palju muudki. 

Aga selline suurepärane seis pole iseenesest mõistetav. Nimelt Vene ajal oli territoorium kinnine ala - Lubja mäel paiknes sõjaväe kütusebaas, eraldatud okastraataiaga, mille vahel liikusid relvastatud patrullid ja valvekoerad.

Nüüd, üle 40 aasta hiljem on mägi avatud kõikidele, pakkudes tänu oma unikaalsele vormile võimalusi puhkamiseks, sportimiseks ja ettevõtlusega tegelemiseks.

Võimsa mäe all, küljel ja peal on ajaloos oma koha leidnud: 

Lubja klindiastangu visioon on aga suurejooneline, andes võimaluse puhata, mängida ja sportida nii meie valla inimestele kui ka külalistele kaugemalt. Aga vaata ise, pilt ütleb ju rohkem kui tuhat sõna! ;-) 

Iga planeeritud objekti juures on number ja asendiplaanil on näidatud, mis ja kuhu on plaanis rajada. Mida arvad? Lastele ja eakatele
Kogukonnale

Loodusele

Vaatlejale
Matkajale

Imetlejale

Turnijale

Kõndijale

Puhkajale

Rändajale

Seiklejale

Ronijale
Nautijale
Loodusesõbrale
Sportlikule

Kogukonnale
Talvel toob Viimsi mäepark kokku nii kelgutajad, suusatajad kui ka lumelaudurid, et koos lustida. 
Põhjakonna trepp ühendab mäe peal olevad Lubja ja Pärnamäe külad Viimsi keskusega. 
Kreutzwaldi muinasjutust pärit põhja konn on inspireerinud mind nii muinasjutuallee kui ka trepi loomisel. 
Nagu näha on palju tehtud, aga mul on veel palju ideid - hetkel on loomisel laste mänguväljak, kuid ees ootab veel palju huvitavat! 
Ning kuni mul on jõudu ja toetajaid, senikaua arendan Lubja klindiastangut edasi - et nii meie valla inimestel kui ka külalistel oleks koht, kus puhata, mängida ja sportida!