Oma abikaasa Merlega naudime koos talisporti, tantsime ja tähistame! 

Mul on hea meel, et olen abikaasa Merlet ja temaga veedetud aega juba 43 aastat südamega tunnetanud.

Abielus oleme olnud küll 42 aastat, sest ega me kohe seal üürikorteris kohtudes ka ei abiellunud, kuid tegime seda siiski üsna kiiresti.

Kuidas sina oma kallimat kohtasid? Võid kommentaaris teada anda, et oleks näha, kas trumpad üle minu ja Merle kohtamise loo. :-)
Vaata videot või loe alljärgnevat teksti ja saad teada meie kohtumisest, aga ka sellest, mis teeb minu hinnangul elu imeliseks!
Nimelt, mind viisid Merlega kokku pidu Pirital ja purjus piiga. Olime seltskonnaga restoranis, kus kohtasime ühte naisterahvast. Kuna ta oli aga parajalt purjus, siis otsustasime ta igaks juhuks koju saata. Seal olid ees selle naise üürilised, kellest üks oligi minu tulevane kallis abikaasa Merle.

Abiellusime üsna kiirelt pea aasta pärast esimest kohtumist. Mõni aeg tagasi just rääkisin Merlega, et kuigi mul oli enne teda olnud tüdruksõpru, siis pikaajalist suhet mitte. Merlega tekkis aga kohe teistmoodi klapp ning hakkasime käima. Ja käime tänaseni! :-)

Ning mitte ainult ei käi, vaid ka kelgutame koos!
Ja tantsime.


Ning tähistame.
Ja käime väljas.Oma lähedasele inimesele tuleb avaldada armastust ja hoolivust

Veel hiljuti hakkasin mõtlema, miks ma täidan inimeste soove, keda tunnen nii vähe, aga jonnin vahel inimesega, kellega oleme 42 aastat koos elanud ning kes on mind hoidnud ja armastanud

Näiteks avastasin mõni aeg tagasi, et täidan teiste inimeste palveid parema meelega kui enda abikaasa omasid. Olen tihti öelnud, et pole aega või lihtsalt virisenud, kui kallis abikaasa Merle minult midagi palub, aga teistele tulen parema meelega vastu.

Minu hinnangul on oluline tunnistada oma vigu ja neid märgata, et olla teadlik ja olla parem!

Meie pikaajalise abielu võtmeroll on Merle kannatlikkusel

Olin vahepeal alkoholi küüsis ja see aeg polnud talle kerge, sest lapsed olid väikesed. Tänaseks pole ma küll 16 aastat tilkagi alkoholi võtnud, kuid meenutus varasemast ajast on värske.

Ma leian, et imeline elu kingitus on see, kui ma saan vananeda ühe inimesega ühe teki all. Ja ideaalis ühe padja peal. See on õnn, mille nimel elada!

“Parimad ja kõige ilusamad asjad maailmas ei ole nähtavad ega isegi mitte kuuldavad. Neid peab südamega tunnetama.”  Helen Keller

Mul on hea meel, et olen abikaasa Merlet ja temaga veedetud aega juba 43 aastat südamega tunnetanud. Abielus oleme olnud küll 42 aastat, sest ega me kohe seal üürikorteris kohtudes ka ei abiellunud, kuid tegime seda siiski üsna kiiresti.

Armastan!

Eelmine
Mind hoiavad tasakaalus aktiivsed sportlikud tegevused ja inimesed minu ümber
Järgmine
Lapsena oli minu teiseks kodus Haabneeme rand, täna soovin Lubja mäe arendada toredaks kooskäimiskohaks